O firmie

dom-korkowy-logoDom Korkowy Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem marki Wicanders w Polsce. Pracujemy także na rynkach krajów sąsiednich – Ukrainy, Białorusi i Litwy.

Działalność rozpoczęliśmy w 1991 roku, kiedy to podłogi i ściany korkowe były absolutną nowością na polskim rynku. Dzięki naszym stałym wysiłkom produkty te zdobyły wielu zagorzałych zwolenników.

W 1998 roku staliśmy się integralną częścią Grupy Amorim, jednego z największych portugalskich koncernów przemysłowych, światowego lidera produktów z korka naturalnego. Dzięki temu mamy nieograniczony dostęp do całej oferty naszego partnera.

Specjalizujemy się w sprzedaży podłóg i ścian produkowanych z wykorzystaniem korka – podłogi korkowe i winylowe, ściany korkowe – ale mamy też w naszym portfolio parkiety drewniane. Oprócz tego oferujemy podpodłogowe podkłady wygłuszające z korka i gumokorka, korek techniczny w rolach i arkuszach, płyty izolacyjne z korka ekspandowanego (Aglomerado Negro), granulat korkowy o różnej gęstości i wielkości ziarna, płyty dźwiękochłonne Izofon, korki do butelek, ale także cały szereg produktów komplementarnych (kleje, lakiery, środki konserwujące).

W przypadku szczegółowych pytań odnośnie naszej działalności i oferty prosimy o kontakt.