Wzory podłóg Resist

Kliknij w interesujący Cię wzór, zobacz go w większym formacie, poznaj dostępne rozwiązania i formaty oraz sugerowaną cenę detaliczną. Informacje pod zdjęciem wzoru w oknie przeglądarki.

Antique Frozen PineAntique Frozen Pine
European Nature OakEuropean Nature Oak
Grey Washed OakGrey Washed Oak
White Washed OakWhite Washed Oak

Konstrukcja podłóg Resist+

 Z bezklejowym systemem montażu Corkloc® panele należy ułożyć obok siebie, zatrzaskując zamek na krawędziach. Jest to szybkie, bezproblemowe i czyste rozwiązanie.

authentica panel przekrój

ikony

Galeria wnętrz podłóg Resist+

Kolekcja Resist+ powstała w oparciu o udoskonaloną konstrukcję paneli winylowych z płytą nośną z HDF. Wyeliminowana została warstwa przemysłowego czarnego winylu, a zwiększono grubość korka , dzięki czemu podłoga jest jeszcze bardziej ciepła i cicha. Wszystko to bez kompromisu względem jej wytrzymałości. Producent udziela piętnastoletniej gwarancji w przypadku instalacji w pomieszczeniach użyteczności publicznej; w przypadku mieszkań okres gwarancji wynosi 25 lat. W ramach kolekcji oferowane są stonowane, o delikatnym rysunku wzory.

Antique Frozen PineAntique Frozen Pine European Nature OakEuropean Nature Oak Alaska OakAlaska Oak Grey Washed OakGrey Washed Oak White Washed OakWhite Washed Oak