Podłogi korkowe

Jeżeli szukasz najlepszego rozwiązania na pokrycie podłogowe w swoim domu, podłoga korkowa chętnie stanie do rywalizacji o Twoje względy. Pomyśl tylko o tym, jak wiele może Ci zaoferować – zapewni:

Podłogi korkowe to szeroka oferta produktów i możliwość wybrania najładniejszego wzoru do Twojego wnętrza. W kolekcjach Wicanders możesz znaleźć i tradycyjne okładziny w formie płytek przyklejanych do podłoża z korkiem w naturalnie brązowym kolorze, i panele korkowe układane w szybki i łatwy sposób, ze specjalnie traktowaną powierzchnią dla uzyskania efektów zgodnych z najnowszymi trendami światowego designu.
 
Sceptycy twierdzą, że podłogi korkowe nie są trwałe. Nie słuchaj ich. To jest nieprawdziwy stereotyp. Najlepszy dowodem są liczni wierni miłośnicy tych podłóg – jeśli tylko wprowadzisz je raz do swoich wnętrz, satysfakcja z ich użytkowania sprawi, że będziesz je chcieć mieć na zawsze.

Jest jeszcze jeden aspekt, który przemawia za podłogą korkową. W dzisiejszym świecie zwracamy dużą uwagę na ekologię i zrównoważony rozwój. Korek to materiał, który pozyskuje się bez robienia jakiejkolwiek krzywdy rosnącemu drzewu. Nie niszczymy lasów, a wręcz przeciwnie rozwijamy je, poszerzając plantacje dębów korkowych. Korek to 100% natury i 100% troski o jej stan.