Wzory podłóg korkowych Corkcomfort

Kliknij w interesujący Cię wzór, zobacz go w większym formacie, poznaj dostępne rozwiązania i formaty oraz sugerowaną cenę detaliczną. Informacje pod zdjęciem wzoru w oknie przeglądarki.

Uwaga! Korek jest produktem naturalnym. Ewentualne różnice w odcieniach paneli nie stanowią wady produktu.

Konstrukcja podłóg korkowych Corkcomfort

Panele podłogowe

Z bezklejowym systemem montażu Corkloc® należy po prostu ułożyć panele obok siebie, zatrzaskując zamek na krawędziach. Jest to szybkie, bezproblemowe i czyste rozwiązanie.
Rozwiązanie dostępne jest z dwoma rodzajami wykończenia: WRT dla pomieszczeń mieszkalnych i HPS dla pomieszczeń użyteczności publicznej.

panele-podlogowe - budowa

Płytka przyklejana

Tradycyjne rozwiązanie – płytka przyklejona do podłoża – zapewnia nadzwyczajny komfort i minimalny odgłos kroków. Dostępne z czterema rodzajami wykończenia: powierzchnia wstępnie lakierowana (do wykończenia w miejscu instalacji) oraz z lakierem ceramicznym WRT lub lakierem poliuretanowym PU dla pomieszczeń mieszkalnych, albo z HPS dla pomieszczeń komercyjnych (gotowe do użycia).

płytka - budowa

Galeria wnętrz podłóg korkowych Corkcomfort

Korek to prawdziwy dar przyrody. Żaden inny naturalny materiał nie łączy w sobie tylu zalet: korek izoluje termicznie i akustycznie, amortyzuje uderzenia, jest elastyczny, poddaje się naciskowi, ale wraca do poprzedniej formy po jego ustaniu, jest antystatyczny, odporny na działanie wilgoci. Co ważne korek pozyskuje się bez szkody dla środowiska naturalnego; to przetworzona kora dębów korkowych zdjęta z pnia dalej rosnącego drzewa. Jest to więc idealny materiał na komfortową i ekologiczną podłogę.

podłoga korkowa Fashionable GlacierFashionable Glacier podłoga korkowa Fashionable GrafiteFashionable Grafite podłoga korkowa Fashionable MacchiatoFashionable Macchiato podłoga korkowa Flock MoonlightFlock Moonlight podłoga korkowa Identity ChampagneIdentity Champagne podłoga korkowa Identity ChampagneIdentity Champagne podłoga korkowa Identity MoonlightIdentity Moonlight podłoga korkowa Identity TeaIdentity Tea podłoga korkowa Identity-TimideIdentity Timide podłoga korkowa Linn BlushLinn Blush podłoga korkowa Linn CioccolatoLinn Cioccolato podłoga korkowa Linn MoonLinn Moon podłoga korkowa Originals AccentOriginals Accent podłoga korkowa Originals CharacterOriginals Character podłoga korkowa Originals DawnOriginals Dawn podłoga korkowa Originals HarmonyOriginals Harmony podłoga korkowa Personality TimidePersonality Timide podłoga korkowa Reed-MeridianReed Meridian